9 راز ساده آشپزخانه های رویایی!

 امروزه بخش اعظم ما تصمیم می گیریم داخل نشیمن خود را با سالن هایی با فضای باز بسازیم و همین امر باعث شده است که پیشرفت آشپزخانه به ویژه قابل توجه باشد. آشپزخانه در این مرحله فضایی که قبلاً در آن قرار داشت نیست ، پشت درب بسته اش پنهان شود. در حال حاضر ، با وجود یک فضای عملکردی برای غذا خوردن ، آشپزخانه به یک شاهکار فوق العاده در تقویت خانه تبدیل شده است.

یک دیوار برجسته را به موضوع سبکی آشپزخانه خود اضافه کنید!

این آشپزخانه سفید با چیدمان باز با وارد کردن انبوهی از سنگ مرمر قابل توجه در پشت گاز رومیزی ، به یک فضای استثنایی و یک نوع تبدیل شده است. نمای سنگ مرمر با تمایز بالا پویا ، معاصر و عجیب است.

آشپزخانه خود را با اکسسوری و درخشان برجسته کنید!

در پایه ای تک رنگ مانند این آشپزخانه ، سایه و جذابیت از اکسسوری سرچشمه می گیرد ، که در چنین محیطی جریانی پر انرژی و پویا به وجود می آورد. با استفاده از سه یا چهار رنگ جیغ با نیروی مشابه یک حرکت را انجام دهید. بنابراین به یاد داشته باشید که اکسسوری و اتصالات کابینت آشپزخانه کوچک در عین حال قابل توجه است.

 

از مواد مختلفی در آشپزخانه استفاده کنید!

برای کابینت های بالا و پایه آشپزخانه خود لازم نیست که شما یک سبک یا قسط مشابه داشته باشید. به عنوان مثال ، در این آشپزخانه کابینتهای چوبی کم کم به طرز شگفت انگیزی با واحدهای کلاسیک به هم پیوسته اند. کیفیت ظریف و گرمای چوب ، مکمل مناسبی برای تمایز زیاد خاکستری و تیره و سفید است.

کابینت های آشپزخانه را به سقف بکشید!

 

برای ظاهر مدرن و صاف ، فضا را پیش ببرید و با بردن کابینت تا سقف ، قسمت هایی را به آن اضافه کنید. کابینت هایی که تا سقف دراز می شوند از نظر ظاهری کمتر مشکل و به تدریج تولید می شوند و جایگاه مناسبی را به کالاهای کم مصرف می بخشد. با درب های شیشه ای کابینت می توانید به جذابیت چنین فضایی بیفزایید. بعد از کابینت های آشپزخانه ، از شکوه اصلی پیشرفت منزل خود غافل نشوید.

راهی را در آشپزخانه روشن کنید!

با نورپردازی موضعی یک کانون توجه ایجاد کنید. این چراغ های آویز به یک پایه اساسی تک رنگ با یک پایه اساسی تک رنگ می پیوندند و اجرای آن را با جلوه بصری تثبیت می کنند. صریح بودن اوج شکوه است!

در زیبایی آشپزخانه نمایشگاهی بسازید!

با داشتن سطوح سفید ، هوشمندانه و نور معمولی زیادی ، یک آشپزخانه می تواند بهترین مکان برای نمایش کارهای هنری باشد. سلیقه خود و هر آنچه که هست را داغ کنید. در صورت نیاز به وجود چنین دیواری که دارای کارهای خارق العاده ای از هنر و حواشی در آشپزخانه شما باشد ، مراقب باشید تا آن را نزدیک سینک یا اجاق گاز قرار ندهید.

 

آشپزخانه فوق العاده ای داشته باشید!

تأثیر آشپزخانه را با سایه بان فریاد آور خیره کننده شوکه کنید. این سایه بنفش قبل از دیوار بلوک و یک کابینت خاکستری تیره ، نفوذ و خیره کننده است. دیوار پوش شیشه ای و آکریلیک در رنگها و بناهای بی شماری قابل دسترسی هستند که می توانند یک پایه و اساس سایه دار جالب را ایجاد کنند.

چیزهای اضافی را از میز غذاخوری و پیشخوان آشپزخانه بیرون کنید!

به جای محلی برای ذخیره چیزهای اضافی و فوق العاده ، میز ناهارخوری و میز آشپزخانه را به محلی تبدیل کنید تا شگفتی های خود را نشان دهید ، به عنوان مثال شکوفه های جدید یا گیاهان سبز شما و علیرغم جذابیت ، احساسات واقعی آرامش را به دکوراسیون آشپزخانه می بخشید.

سبک های مختلفی را در آشپزخانه خود داشته باشید!

در مقابل این کابینت سفید مینیمال ، نورپردازی زیبای LED در کنار کف و زیر کابینت های بالا احساس فضای جذابیت ، جذابیت و عمیق بودن را به شما می بخشد. با استفاده از چارچوب های متنوع ، می توانید سایه روشنایی آشپزخانه را مطابق با موقعیت و شرایط خود تغییر دهید.

9 ایده خیره کننده برای دیوار بین کابینت آشپزخانه

 

کاشی های قدیمی مورد استفاده در آشپزخانه ها هنوز هم زیبا هستند. با این حال ، تعداد قابل توجهی از ما از تکرار دوباره آنها خسته هستیم و قلب ما باید رنگ و سطح دیگری بر دیوار آشپزخانه ما ببیند. امروزه مجموعه متنوعی از مواد وارد میدان طرح داخلی شده است که در میان آنها گزینه های بی شماری برای دیوار بین کابینت آشپزخانه وجود دارد. بنابراین برای انتخاب یک گزینه جایگزین و شگفت انگیز برای دیوار بر روی سینک و اجاق ما ، مزیت سرمایه گذاری است.

کاشی با یک دیزاین هفت هشتی برای تقسیم بین کابینت آشپزخانه

کاشی های کوچک در چهار رنگ از ساختار آبی دیوار بین کابینت با طرح هفت هشتی است. این تقسیم کننده که توسط کابینت های سفید محصور شده است مورد توجه بسیاری قرار می گیرد.

 کاشی فیروزه ای روی دیوار بین کمد آشپزخانه

ظرافت های کمی اما قدرتمند این آشپزخانه را از دیگران جدا می کنند و دیوار بین کابینت فیروزه ای یک کار استثنایی را به عهده می گیرد. همانطور که قبلاً ، کاشی های هنری یک کار خارق العاده در ساختار ترکیبی خانه شما به عهده خواهند گرفت. کاشی گلهای عربی قسمت پشتی اجاق گاز و قسمت زیرین جزیره را تزیین می کند و باعث ایجاد محیطی روان می شود.

 دیوار بین کابینتهای آشپزخانه با شیشه های رنگی

دیوار كابینت ها با شیشه های قابل استفاده فوق العاده شناخته شده است و بدون تردید همه مردم به دیدن این ستاره دیوار پوش شیشه های سبز زمردی نگاه می كنند. منطقی بودن و قابل تنظیم بودن باعث می شود این ماده فوق العاده طبیعی باشد.

 پنجره های نیمه صاف به عنوان دیوار بین کابینت

در برنامه ریزی برای دکوراسیون این آشپزخانه ، به جای دیوارهای بین کابینت های معمولی و سنتی ، از پنجره های چرخشی نیمه مستقیم استفاده شده است. این پنجره ها روی آشپزخانه بسته در پشت فضا باز می شوند.

دیوار کابینتهای آشپزخانه با تکه های شیشه های رنگی

می توانید مبتکر باشید و یا با کمک یک صنعتگر ، تکه های شیشه های رنگی را به هم بچسبانید و یک دیوار پوش دوست داشتنی درست کنید. به عنوان مثال ، این طرح شبیه به آب در بین مواد دیوار و بی طرفی که در این آشپزخانه به کار می رود ، غیرقابل توصیف و خاص است.

 تحکیم کاشی روی دیواربین کابینت آشپزخانه

در این آشپزخانه برای دیوار بین کابینت از دونوع کاشی استفاده شده است. طراح از کاشی های سفید ساده و معقول با مسافتی در همه چیز در نظر گرفته شده از سطح دیوار استفاده کرده است ، اما با کاشی هایی که به طور فزاینده ای طراحی شده اند ، حومه دیوار را تمام کرده است.

مواد بلوک متوسط برای دیوار بین کابینت آشپزخانه

این فضای بلوک یک تکه از کار آشپزخانه اولیه خانه بود که در آن در فضای بازسازی محافظت می شد و معمار یک اجاق داخل آن قرار می داد و یک هودی را درون فضای دودکش معرفی می کرد. شما می توانید بدون کشش زیاد پیشرفت در زیبایی داخلی خود را با یک دیوار آجری ارزان بهبود بخشید.

.

سنگ خام روی دیوار بالای اجاق گاز آشپزخانه

این سنگ ها به شکل دادن به این گوشه آشپزی کمک کرده و آن را از آشپزخانه تمام سفید تشخیص می دهند. آشپزی در این گوشه راحت احساس غار می کند.

شیشه بافت دار در دیوار بین کابینت آشپزخانه

این نوع شیشه ها به دیوار بین کابینت آشپزخانه جلوه ای واضح و تمیز می بخشد. این ماده ظریف قابل توجه با هر چیزی دشوار است و تمیز کردن آن ساده است. سایه نقره ای آن سایه غنی از کابینتهای چوبی را تنظیم و تقویت می کند.

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد